Pozor hlášení! S platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání se ruší výuka na obchodní akademii i vyšší odborné škole ekonomické. Žádáme všechny naše žáky a studenty, aby průběžně sledovali informace na webových stránkách školy, sociálních sítích, e-mailech a v bakalářích (kollarovka.bakalari.cz) v systému Komens, prostřednictvím nichž vám budou naši vyučující zprostředkovávat domácí výuku. Kancelář školy je otevřena každou středu od 9:00 do 12:00.

S platností od středy 11. 3. 2020 do odvolání se ruší výuka na obchodní akademii i vyšší odborné škole ekonomické. Žádáme všechny naše žáky a studenty, aby průběžně sledovali informace na webových stránkách školy, sociálních sítích, e-mailech a v bakalářích (kollarovka.bakalari.cz) v systému Komens, prostřednictvím nichž vám budou naši vyučující zprostředkovávat domácí výuku. Kancelář školy je otevřena každou středu od 9:00 do 12:00.
OA Maturitní zkoušky Aktualizované informace k maturitním zkouškám na Karlínské obchodní akademii a VOŠE v jarním zkušebním období 2020 naleznete zde. OA Přijímací zkoušky Aktualizované informace k přijímacím zkouškám na Karlínskou obchodní akademii a VOŠE pro rok 2020/2021 naleznete zde. OA, VOŠ Třídní schůzky a schůze HV SPOA zrušeny Třídní schůzky a schůze HV SPOA plánované v termínu 7. dubna 2020 se neuskuteční.
Zobrazit všechny novinky

Obchodní akademie - lokalita

Nacházíme se v klidné části Karlína s velmi dobrou dostupností městskou veřejnou dopravou.

 

Mrknout na Google mapy Prašná brána22 min Náměstí
Republiky19 min
Masarykovo
nádraží15 min
Metro
Florenc8 min
Metro
Křižíkova5 min
Park Vítkov10 min ŠkolaKollárova 5
Karlín

Partneři

toplist