Pozor hlášení! Upozornění! Bakaláři opět v provozu! Z technických důvodů jsou některé služby (např. terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Upozornění! Bakaláři opět v provozu! Z technických důvodů jsou některé služby (např. terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení.
OA, VOŠ Přejeme krásné prázdniny ! Všem kolegyním, kolegům a našim žákyním a žákům přeji krásné léto plné zážitků a dobrodružství. Těším se na všechny v září na viděnou. Petr Žák OA, VOŠ Volná místa Hledáme týmového hráče/týmovou hráčku s aprobací tělesná výchova, který/která - má vysokou odbornou úroveň - uplatňuje nejnovější pedagogické a psychologické poznatky - připravuje hodiny plné... OA, VOŠ Úřední hodiny v době prázdnin V době hlavních prázdnin od 1. 7. do 23. 8. 2019 budou úřední hodiny kanceláře školy každou středu od 9:00 do 12:00; mimo tuto dobu jen po předchozí mailové nebo telefonické domluvě...
Zobrazit všechny novinky

Obchodní akademie - lokalita

Nacházíme se v klidné části Karlína s velmi dobrou dostupností městskou veřejnou dopravou.

 

Mrknout na Google mapy Prašná brána22 min Náměstí
Republiky19 min
Masarykovo
nádraží15 min
Metro
Florenc8 min
Metro
Křižíkova5 min
Park Vítkov10 min ŠkolaKollárova 5
Karlín

Be in Karlín

STUDENT, RODIČ A UČITEL VE ŠKOLE 21. STOLETÍ. 

 

LÁZNĚ BE IN KARLÍN 2017

NETRADIČNÍ KONFERENCE O VZDĚLÁVÁNÍ


 


BUSINESS SIMULACE START UP

 

Partneři

toplist