Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

29. 11. 2017 Přípravné kurzy z matematiky Škola pořádá přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky. Každý kurz má deset devadesátiminutových lekcí. Do každého kurzu je zařazena „Písemná zkouška nanečisto“. Výuka začíná... 31. 1. 2018 Sněhuláci pro Afriku Humanitární akce Sněhuláci pro Afriku Na naší škole již 4. rokem žáci pomáhají dětem v africké Gambii. Posláním akce je prostřednictvím iniciativy české společnosti umožnit dětem v Africe cestu... 19. 2. 2018 Týden otevřených dveří: 19.-23.února Nestihli jste navštívit ani jeden den otevřených dveří? Nezoufejte... :-) Připravili jsme pro vás tzv. týden otevřených dveří, který se uskuteční od 19. do 23. února 2018. Domluvte si schůzku od...

Sněhuláci pro Afriku

Humanitární akce Sněhuláci pro Afriku
Na naší škole již 4. rokem žáci pomáhají dětem v africké Gambii.
Posláním akce je prostřednictvím iniciativy české společnosti umožnit dětem v Africe cestu ke vzdělání. Lidé v ČR darují kola, která již nepotřebují a společnost Kola pro Afriku, o.p.s., dopraví kola do africké Gambie.
Jak mohu pomoci
Milý žáci, přispějte jakoukoliv finanční částkou za třídu pro vzdělání afrických dětí. K vybrané částce přidejte vámi vyrobeného sněhuláka. Váš sněhulák postoupí do soutěže o nejlepšího sněhuláka a můžete za něj vyhrát hodnotné ceny.
Konec akce: 31. ledna 2018
V případě jakýkoliv dotazů ohledně humanitární akce mně kontaktujte na e-mail
j-slavikova@kollartovka.cz.
Patron projektu
Jana Slavíková

toplist