Galerie absolventů

Lucie Štromajerová

Jaké „P“ byste naší škole přisoudili:

K čemu byste naši školu přirovnali?

Jaký emotikon byste naší škole dali z přístupu učitelů.

Jaký emotikon byste naší škole dali z jazykové úrovně.

Jaký emotikon byste naší škole dali z technického vybavení.

Na co budete nejraději vzpomínat?

Na většinu profesorů, školní akce (výlety s profesorem Stehlíkem), praxi a spolužáky. Nevím jak na ostatních školách, ale u nás mi přijde, že každý profesor má něco do sebe. Určitě velkou inspirací je pan profesor Stehlík, který procestoval skoro celý svět. Umí, ani nevím kolik jazyků, velmi zajímavě a chytlavě dokáže vyprávět i vykládat (někdy nezajímavou) látku a udržuje si mladistvý přístup. Dále paní profesorka Ugolik, která má hodně zkušeností s prací v zahraničí a naučila se dokonale anglicky. Je mi velkou inspirací. Doufám, že někdy budu umět alespoň z poloviny tak jako ona. Paní profesorka Šárovcová je příkladem, jak se dá zvládat rodinný život s dvěma dětmi, dále práce, koníčky a navíc stále mít při výuce energii na rozdávání (vážně nevím odkud to bere :D ) Pan profesor Zehringer, který mě tedy hlavně učil na OA a pak v prvním ročníku na VOŠE má velmi dobrý přístup, dokáže si utvořit přirozenou autoritu a zároveň dobře naučit. Jednoduše řečeno, většina profesorů má velmi přátelský přístup a snaží se nám látku co nejvíce zpestřit a prakticky vysvětlit a to se mi líbí. Děkuji.

Čeho si na naší škole nejvíce ceníte?

vstřícný přístup; dopravní dostupnost; angličtina; praxe; skříňky na věci; občerstvení (studentské firmy hned na chodbě); profesoři

V čem si myslíte, že je naše škola unikátní?

Praxi beru jako jednu z největších zkušeností. Naučila mě vyhodnocovat informace, lépe komunikovat s lidmi (kolegy i zákazníky), nést určitou zodpovědnost. Měla jsem možnost poznat "jak to chodí" ve firmě, naučit se novým věcem a i poznat, co bych dále chtěla/nechtěla dělat. Určitě jsme se tam všichni (praktikanti) i trochu pracovně otrkali. Ze začátku to bylo spíš jako taková brigáda, ale postupem času jsem si připadala jako na skutečné pracovní pozici a jako člen kolektivu. K získání dalšího pracovního místa mi praxe určitě pomůže. Třeba jen díky tomu, že si to mohu napsat do CV (společnost 1.Vox ve svém oboru patři mezi známé společnosti). Studium mě hlavně zaujalo kvůli angličtině, která se mi moc líbí a chci se jí věnovat. Studium na VOŠE beru jako dobrý základ/start.

toplist