Pozor hlášení! Upozornění! Bakaláři opět v provozu! Z technických důvodů jsou některé služby (např. terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Upozornění! Bakaláři opět v provozu! Z technických důvodů jsou některé služby (např. terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení.
OA, VOŠ Volná místa Hledáme týmového hráče/týmovou hráčku s aprobací angličtina, který/která - mají vysokou odbornou úroveň - uplatňují nejnovější pedagogické a psychologické poznatky - připravují hodiny plné... OA, VOŠ Opět se chystáme otevřít studium k rozšíření odborné kvalifikace pro učitele písemné a ústní komunikace Chystáme se otevřít studium k rozšíření odborné kvalifikace pro učitele písemné a ústní komunikace. Bližší informace naleznete na:... OA Sportovní kurz pro 2. ročníky Sportovní kurz se uskuteční od 10.6.2019 do 14.6.2019. Odjezd: sraz 10.6.2019 v 7:45! - Praha, Karlínské spektrum, odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti ! Příjezd: 14.6.2019 Praha, kolem poledne...
Zobrazit všechny novinky

Obchodní akademie - lokalita

Nacházíme se v klidné části Karlína s velmi dobrou dostupností městskou veřejnou dopravou.

 

Mrknout na Google mapy Prašná brána22 min Náměstí
Republiky19 min
Masarykovo
nádraží15 min
Metro
Florenc8 min
Metro
Křižíkova5 min
Park Vítkov10 min ŠkolaKollárova 5
Karlín

Be in Karlín

STUDENT, RODIČ A UČITEL VE ŠKOLE 21. STOLETÍ. 

 

LÁZNĚ BE IN KARLÍN 2017

NETRADIČNÍ KONFERENCE O VZDĚLÁVÁNÍ


 


BUSINESS SIMULACE START UP

 

Partneři

toplist