Pozor hlášení! Upozornění! Z technických důvodů jsou některé služby (Bakaláři, terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení.

Upozornění! Z technických důvodů jsou některé služby (Bakaláři, terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení.
OA, VOŠ Dočasná nedostupnost služeb Upozornění! Z technických důvodů jsou některé služby (Bakaláři, terminálové služby) momentálně nedostupné. Omlouváme se za případné komplikace. Na odstranění závady pracujeme. Děkujeme za pochopení. OA Praktické maturitní zkoušky Ve dnech 23. 4. - 26. 4. 2019 se konají praktické maturitní zkoušky. Termíny praktických maturitních zkoušek pro jednotlivé třídy: 23. 4. 2019 - třída 4. A 24. 4. 2019 - třída 4. B 25. 4. 2019... OA Výsledky přijímacího řízení Výsledky přijímacího řízení - seznam přijatých uchazečů budou zveřejněny 30. dubna 2019. Podrobnější informace ohledně příjímacího řízení naleznete zde.
Zobrazit všechny novinky

Obchodní akademie - lokalita

Nacházíme se v klidné části Karlína s velmi dobrou dostupností městskou veřejnou dopravou.

 

Mrknout na Google mapy Prašná brána22 min Náměstí
Republiky19 min
Masarykovo
nádraží15 min
Metro
Florenc8 min
Metro
Křižíkova5 min
Park Vítkov10 min ŠkolaKollárova 5
Karlín

Be in Karlín

STUDENT, RODIČ A UČITEL VE ŠKOLE 21. STOLETÍ. 

 

LÁZNĚ BE IN KARLÍN 2017

NETRADIČNÍ KONFERENCE O VZDĚLÁVÁNÍ


 


BUSINESS SIMULACE START UP

 

Partneři

toplist