Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

30. 4. 2019 Volná místa Hledáme týmové hráče s aprobací anglický jazyk, matematika, základy společenských věd, zeměpis a tělesná výchova, kteří - mají vysokou odbornou úroveň - uplatňují nejnovější pedagogické a... 27. 5. 2019 Opět se chystáme otevřít studium k rozšíření odborné kvalifikace pro učitele písemné a ústní komunikace Chystáme se otevřít studium k rozšíření odborné kvalifikace pro učitele písemné a ústní komunikace. Bližší informace naleznete na:... 27. 5. 2019 Vodácký kurz Vodácký kurz se uskuteční od 27.5.2019 do 31.5.2019. Odjezd: sraz 27.5.2019 v 7:45! - Praha, hlavní nádraží, odevzdat potvrzení o bezinfekčnosti Příjezd: 19:27 Praha, hlavní nádraží Pokyny co s... 28. 5. 2019 Rozvrh se suplováním, dočasná nedostupnost služeb Pro zobrazení rozvrhu se suplováním klikněte zde. Služba Bakaláři opět v provozu-použijte ikonu na úvodní stránce našeho webu. Upozornění! Z technických důvodů jsou některé služby (terminálové... 28. 5. 2019 Ústní maturitní zkoušky Ústní maturitní zkoušky proběhnou ve dnech 20. 5. - 31. 5. 2019. 28. 5. 2019 Výsledky přijímacího řízení Výsledky přijímacího řízení a seznamy přijatých uchazečů jsou zveřejněny v sekci Obchodní akademie - přijímací řízení. Podrobnější informace ohledně příjímacího řízení naleznete zde. 28. 5. 2019 Vyzvedávání zápisových lístků Upozorňujeme, že zpětné vyzvednutí zápisového lístku není možné, s výjimkou případů, kdy uchazeč bere zápisový lístek zpět pro uplatnění ve škole, kde bylo vyhověno jeho odvolání (§ 60g odst.... 28. 5. 2019 Výsledky náhradních termínů V sekci Obchodní akademie - přijímací řízení byly zveřejněny výsledky náhradních termínů přijímacích zkoušek do 1. ročníku OA pro školní rok 2019/20. 

Volná místa

Hledáme týmové hráče s aprobací anglický jazyk, matematika, základy společenských věd, zeměpis a tělesná výchova, kteří
- mají vysokou odbornou úroveň
- uplatňují nejnovější pedagogické a psychologické poznatky
- připravují hodiny plné zajímavých úkolů a projektů
- sami sebe stále vzdělávají
- jsou vstřícní k žákům, rodičům a kolegům
- chybu vnímají jako příležitost  
- ctí dohody a nezkreslují informace
- dodržují profesionální etiku
- podporují přátelské, spolupracující a respektující klima
- usilují o zachování dobrého jména školy.
Nabízíme zázemí školy s dobrým jménem v centru Prahy, kolegiální podporu, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, stravenky, příspěvek na dovolenou, sick day v případě potřeby a v neposlední řadě vlídné zacházení vedením školy. Jedná se o pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou; v případě matematiky jde o zástup za mateřskou dovolenou.
Kontakt: Karlínská obchodní akademie, reditel@kollarovka.cz, 222 333 312

toplist