Novinky

Vítáme vás na webu Karlínské obchodní akademie. Naše motto zní BE IN KARLÍN. Uvědomujeme si důležitost informačních technologií, na tomto místě budou proto zveřejňovány nejdůležitější novinky naší školy. 

15. 6. 2018 Volná místa Hledáme týmové hráče s aprobací český jazyk, základy společenských věd, anglický jazyk a tělesná výchova, kteří - mají vysokou odbornou úroveň - uplatňují nejnovější pedagogické a psychologické... 28. 6. 2018 Hlavní prázdniny - úřední hodiny Během hlavních prázdnin od 2. 7. do 24. 8. 2018 bude provoz kanceláře školy z provozních důvodů omezen. Úřední hodiny budou vždy ve středu od 9:00 do 12:00. Využijte, prosím, k vyřízení... 29. 6. 2018 Prázdninové přání od ředitele Užijte si spoustu zážitků během letního cestování. Všem přeji krásné a pohodové prázdniny a těším se za dva měsíce na viděnou. Petr Žák

Volná místa

Hledáme týmové hráče s aprobací český jazyk, základy společenských věd, anglický jazyk a tělesná výchova, kteří
- mají vysokou odbornou úroveň
- uplatňují nejnovější pedagogické a psychologické poznatky
- připravují hodiny plné zajímavých problémových úkolů a projektů
- sami sebe stále vzdělávají
- jsou vstřícní k žákům, rodičům a kolegům
- chybu vnímají jako příležitost
- ctí dohody a nezkreslují informace
- dodržují profesionální etiku
- podporují přátelské, spolupracující a respektující klima
- usilují o zachování dobrého jména školy.
Nabízíme zázemí školy s dobrým jménem v centru Prahy, kolegiální podporu, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání, stravenky, příspěvek na dovolenou, sick day v případě potřeby a v neposlední řadě vlídné zacházení vedením školy. 

Nástup 22. 8. 2018.
Prosíme zájemce o zaslání životopisu na adresu: reditel@kollarovka.cz

toplist